Zdjęcia z Sąsiedzkiego Sylwestra zalewają Internet! Bardzooo się cieszymy, że mogliśmy wspólnie z mieszkankami i mieszkańcami Poznania powitać Nowy Rok, już po raz ósmy!
W tej edycji weszliśmy przy muzyce od DJ Soina, dziękujemy za tak szalone powitanie 2023 roku o nagłośnienie zadbał niezastąpiony Radek Barczak.
O płonącą scenografię zadbał Łukasz Trusewicz i mieszkańcy Łazarza O północy w ogniu stanęła scenografia, która wkrótce stanie się kolektorem na plastikowe nakrętki.
Będzie nam miło jeśli oznaczycie się na zdjęciach, które zrobił Mariusz Forecki!
Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy:
Szczególne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w realizację sylwestra mieszkańców i sąsiadów: niezawodnych operatorów grilla Arka i Zbyszka, pomocników technicznych, naszych ninja pilnujących bezpieczeństwa pod okiem Jarek Kosakowski oraz pracowniczkom naszej Fundacji: Dominique Volkovynska, ZuZa Sobolewska za pomoc przy organizacji, za dopinanie wszystkiego na ostatni guzik! Łukasz Trusewicz za ogarnięcie scenografii i pomoc w organizacji, Agnieszka Szablikowska – Trusewicz za wsparcie i pomoc we wszystkich kwestiach! ✨

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment