W grudniu zapraszamy na nietypową edycję warsztatów, które wcześniej odbywały się regularnie w Pireusie. Każdy, kto chciałby stworzyć gliniane dzieło będzie mógł je wykonać w swoim domu, z odrobiną naszej pomocy.

My tworzymy zestaw materiałów potrzebnych do wykonania rzeźby. Ty odbierasz zestaw, tworzysz to co na masz ochotę , a następnie oddajesz nam do wypalenia. I rzeźba gotowa!

Zaznaczamy, że nie musisz posiadać nadzwyczajnych umiejętności, ani być studentem/studentką Uniwersytetu Artystycznego (Was również serdecznie zapraszamy!) Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę we własnym zakątku swojego domu.

Szczegóły:
  • Po zestawy zapraszamy w środy, w godzinach 18:00 – 20:00.
  • Rzeźby do wypalenia można przynosić w godzinach dyżurów pracowników (info na stronie) oraz w środy podczas wydawania paczek.
  • Gotowe rzeźby można odbierać w godzinach dyżurów oraz w środy do 23 grudnia.
  • Podczas rozdawania zestawów obecny będzie nasz animator, który z chęcią odpowie na Wasze pytania związane z procesem tworzenia rzeźby i nie tylko 🙂
PS: Wydarzenie jest bezpłatne!